Search

Open weekend bij Sportcentrum Sunfit


Sunfit anno 2016 What’s new? Sinds september 2016 is Sportcentrum Sunfit 7 dagen per week geopend. Dit blijkt een daverend succes, aldus Herman Kuijt, eigenaar van Sportcentrum Sunfit. Leden kunnen nu niet alleen 7 dagen per week sporten in de fitnesszaal, maar ook het aantal groepslessen is flink uitgebreid. Leden kunnen nu elke dag kiezen uit verschillende groepslessen, zoals Perfect Pilates, Body Balance, Body Combat, Body Pump, Body Gym, Small Group Fitness, X-Core en Indoor Cycling. Uniek in de regio: Wij gaan starten met Broga! Broga is de ultieme yoga workout en de manier om stoere mannen en vrouwen op de yogamat te krijgen! Het team van Sportcentrum Sunfit is gepassioneerd. Samen willen we het onze leden naar de zin maken. We willen onze leden motiveren om hun doel te bereiken. Herman Kuijt is trots op zijn team! In de fitnesszaal zijn alle fitnessapparaten vervangen! Nieuwsgierig? Tijdens het open weekend kunnen belangstellenden een kijkje komen nemen in ons mooie sportcentrum. Er worden verschillende demonstraties gegeven en er is een springkussen voor de kinderen. Wat uniek is in deze branche is dat wij niet met vervelende contracten werken. Bij ons kunt u vrijblijvend een proefweek plannen en alle groepslessen en fitness/cardioapparaten uitproberen. De kinderopvang is gratis bij Sportcentrum Sunfit. Kom kennis maken met het leukste sportcentrum van Ede tijdens het open weekend op 1 en 2 oktober van 10.00u tot 14.00u. Sportcentrum Sunfit is gevestigd aan de Verlengde Blokkenweg 18 te Ede. Voor meer informatie over openingstijden en lesaanbod bekijk deze website!

#broga #perfectpilates

101 views

Sportcentrum Sunfit | Verlengde Blokkenweg 18 | 6718 AD  EDE | Tel: 0 318 - 622 003

Geopend op:

 

Maandag t/m donderdag 08:30 - 23:00 uur (fitnesszaal tot 22:00 uur)

Vrijdag 08:30 - 22:00 uur (fitnesszaal tot 21:00 uur)

Zaterdag 08:30 - 13:00 uur

Zondag 08:30 - 13:00 uur 

Tarieven:

1 x per week € 33,00,

Onbeperkt € 47,00

Vraag ook naar onze familiekorting en jongerenkorting!

AVG VERKLARING SUNFIT

© 2020 Realisatie en ontwerp OMOVIO