top of page
  • Sunfit

Corona nieuws 3

Abonnement | Incasso | Compensatie


Je abonnement tijdelijk stopzetten of bevriezen is niet mogelijk, ons streven is je in april, of op een later moment weer te kunnen begroeten in ons mooie sportcentrum. De landelijke situatie is nu nog onzeker, blijft het bij deze periode of volgen er andere maatregelen. Zoals je van ons gewend bent, zullen wij ook nu kijken naar een passende compensatie. Zodra er zicht is op het weer in gang zetten van de processen, zullen we je natuurlijk hierover informeren.


Wat betreft de incasso’s, deze zullen worden gedraaid, ook in de periode dat wij gesloten zijn. We vinden het vervelend dat je niet kunt sporten, als tijdelijke compensatie hebben wij al onze leden een link gestuurd met een online trainingsprogramma van Les Mills. Met dit gebaar hopen we je tegemoet te komen, al zien we je natuurlijk liever sporten bij ons in het sportcentrum


Zodra de crisis achter de rug is komen wij met een passende oplossing voor al onze leden.

Hoe kan ik jullie bereiken?


Sportcentrum Sunfit is telefonisch niet bereikbaar, wel kunt u een mail sturen naar info@sunfitede.nl


Houd er rekening mee, dat beantwoording van uw bericht iets langer kan duren dan dat u van ons gewend bent.


Dank voor uw begrip en de support die we via verschillende kanalen hebben mogen ontvangen!


Blijf gezond en pas goed op uzelf en uw omgeving! #beatcorona

25 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page