top of page
  • Sunfit

17 DECEMBER SNERTMIDDAG VOOR ONZE LEDEN

Op 17 december a.s. gaan wij het jaar smakelijk afsluiten. Al onze leden zijn die dag welkom tussen 15:00 - 18:30 tijdens de snertmiddag. Wij serveren de lekkerste erwtensoep en gluhwein en natuurlijk zorgen wij voor een echte kerstsfeer.


Nu we alle coronaperikelen achter ons hebben gelaten, kunnen we weer iets extra's doen voor onze trouwe- en nieuwe leden. Sporten is belangrijk, ontspannen ook, vandaar deze snertmiddag..Om een goede inschatting te kunnen maken van het aantal leden dat wij kunnen verwachten is het wenselijk dat men zich vooraf aanmeld, via deze link of bij de balie.


Wij kijken uit naar een gezellige afsluiting van dit sportieve jaar, jij komt toch ook?


Tot de 17e.... en wie neem je mee?13 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page